Informace o nás

Jsme takový malý klub nadšenců, kteří se rozhodli obětovat svůj volný čas a rozvíjet svou kreativitu na tomto blogu. Členové klubu MoNoKl museli projít striktním přijímacím řízením (čtěte žádným) a jedná se o „elitu“ celého Gymnázia Bílina. Na tomto blogu proto naleznete velmi různorodé články, návody a recenze.

Naším cílem není žádný zisk, jedná se o věc, kterou děláme ve svém volném čase s chutí a radostí.

Redakce klubu MoNoKl

Komentáře

bez titulu

Datum: 12.12.2016 | Vložil: MS

Spanilomyslné čtenářky a čtenáři,

jménem JAZZové sekce (JAZyka anglického Znalci) se na Vás obracím s úpěnlivou žádostí-prosbou. Jistě víte, že žádná učebnice není dokonalá a je nutno ji doplňovat nejrůznějšími dalšími materiály, ať už souvislými texty či cvičeními na procvičování. Naštěstí žijeme ve věku kopírek, takže není nutno po večerech bušit do klávesnice psacího stroje a zakládat uhlové papíry čili kopíráky a průklepové papíry. Ovšem – i kopírky potřebují na něco kopírovat. A nakrmit je – toť úkol téměř nadlidský. V čem tedy spočívá ona žádost-prosba?

Máte-li ve Vašem příbuzenstvu někoho, kdo spotřebovává papíry, ale vytváří i tisky po jedné straně ještě použitelné, prosím, prosím, smutně koukám, velmi bychom ocenili, kdybychom tyto papíry mohli dostat k dalšímu použití (Šetřte naše lesy!). A kdyby se náhodou, ale opravdu jen čirou náhodou vyskytl i balík kancelářského papíru naprosto nepoužitého, určitě jím neopovrhneme!

Ať Vám to Ježíšek oplatí!

MS

Přidat nový příspěvek