Fashion novinky

10.12.2015 22:03

Mainstream kabáty

Začíná další sezóna zelených kabátů, tzv. parky. Letos už to bude třetí rok, co vidíme všude zelenou, i když je zima. Kvarta je toho zdárným příkladem. Parky nejsou špatné v jiných barvách, například   bordó nebo hořčicově žluté, ale zelenou už ne! Nebojme se odvážnějších barev! Můžeme tím projasnit šedé dny podzimu.

 

 

 
 

Začíná plesová sezóna

Jako každoročně začíná sezóna plesů, tanečních a věnečků. Všechny holky chtějí ty nejkrásnější šaty. A tak vám napíšeme, jaké šaty jsou letos in. Většina holek sází na klasiku, na černou barvu. Pak všechny plesy vypadají spíš jako pohřby. Holky, černou letos rozhodně ne! V holčičích barvách se budete cítit lépe a určitě na sebe přitáhnete více pozornosti. Mezi top barvy řadíme červenou, tmavě modrou a bílou. Další omyl této generace jsou beztvaré a přehnaně načančané šaty. K nejhezčím typům patří dlouhé volné šaty, pouzdrové šaty nebo šaty do „A“. Tady se můžete nechat inspirovat:

 

 

 

Culíky nejen pro ženy

V poslední době jste si určitě všimli, že culíky nejsou jen holčičí záležitostí. Nosí je i muži a dokonce i psi. I na naší škole se tento „trend“ uchytil. Pánské culíky si dělají studenti téměř všech ročníků, ale sluší málo komu. Kluci, uvědomte si, že když tenhle účes sluší vašemu idolu ( například z videohry), neznamená to, že bude slušet vám. Podle nás jsou culíky jen pro holky a ve zvláštních případech i pro psi. :)

 

 

 

Vaše Chanelky...

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek